1. Anasayfa
  2. Genel

MNG Kargo Sorgulama ve Takip Sistemi

MNG Kargo Sorgulama ve Takip Sistemi
0

MNG kargo takip sistemiyle nerede olursanız olun kargonuz için en yakın hizmeti sunmaktadır. Bu yolla kargonuz nerede ne zaman yola çıktı hangi teslimat noktasında ne zaman teslim edildi hepsini öğrenebilirsiniz. Sahip olmanız gereken tek şey 12 haneden oluşan MNG Kargo takip kodu. Bu şekilde kargonuz için daha güvenli hissedebilir SMS bilgilendirmelerini beklemeden kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo adresten alım hizmeti ile müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde fark atmaktadır. Bu hizmetle kargolarınız kapınızdan alınmaktadır. MNG Kargo kurye çağır seçeneği ile kargo şubelerinden ya da MNG Kargo çağrı merkezi üzerinden adresten alım talebinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde MNG Kargo ile gönderdiğiniz kargoları kuryenin vereceği fişte yazılı olan kargo takip numarası ile https://kargotakip.org/mng-kargo-gonderi-takip/ bağlantısı üzerinden takip edebilirsiniz. MNG Kargo cumartesi pazar günleri hariç 5 gün saat 15.00’a kadar adresten alım hizmeti sunmaktadır. Şubelere göre farklılık arz etse de cumartesi günü saat 12.00’a kadar adresten alıp hizmet seçeneği bazı şubelerde bulunabilmektedir.

MNG Kargo takip sistemini hem yurtiçi hem yurt dışı kargolarınız için kullanabilirsiniz. MNG Kargo ile ihracat ithalat işlemlerinizde kargolarınızı güvenli bir şekilde ulaştırabilir veya teslim alabilirsiniz. MNG Kargo uluslararası altyapı hizmetleri sağlam olan bir kargo şirketidir. Bu anlamda 200’den fazla ülkeye MNG Kargo ile teslimat yapılmaktadır. MNG Kargo en kolay şekilde ihracatlarınızı gerçekleştirmenize aracı oluyor. Tüm bu aşamalarda takip sistemimiz üzerinden kargolarınızı takip ederken müşteri hizmetlerinden de yurt dışı kargo hizmeti için destek alabilirsiniz.

MNG Kargo gün içi teslimat hizmeti de vermektedir. Bu şekilde kargolarınız aynı gün belirlediğiniz adresteki alıcıya teslim edilmektedir. Özellikle zaman konusunda hassasiyete sahip gönderileriniz için gün içi kargo hizmeti en ideal yollardan biridir. MNG Kargo bu anlamda sektörde büyük bir fark atmaktadır. MNG Kargo gün içi kargo hizmeti İzmir İstanbul ve Ankara için geçerli olan aynı gün teslimat hizmetidir. Bu kargoların illerdeki şubelere gün içinde saat 11.30’a kadar teslim edilmesi şarttır. Bu şekilde teslim edilen kargolar alıcılara saat 22.00’a kadar teslim edilir. Ancak bilmeniz gerekir ki bu kargolarda kilogram kısıtlaması vardır.

Bu kargolar 3 ili kapsarken bu iller içinde de bütün ilçeleri kapsamamaktadır. İstanbul için Adalar kapsam dışı iken yine Şile Silivri Büyükçekmece Çatalca Tuzla ilçeleri de bu hizmetten faydalanamamaktadır. Ankara için ise Çankaya Mamak Yenimahalle Keçiören ve Altındağ kapsam dışında kalmaktadır. Yine İzmir için Konak Bornova Bayraklı ilçeleri kapsam dışındadır.

Bütün online MNG Kargo takip işlemlerinizi sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde online Kargo işlerinizi yöneterek tek bir site üzerinden kargonuzla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. MNG Kargo takip hizmeti 24 saat sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir
Eğitici Beyin Egzersizleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir