1. Anasayfa
  2. Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı


BARSidea.com internet sitesini ziyaret ettiğinizde site kullanım şartlarını kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi, hiçbir husus hakkında herhangi bir itiraz ve defi ileri süremeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş olmaktasınız.

BARSidea.com’un yazılı onayı olmadan sitede, sitenin alt sayfalarında ya da siteye ait olan sosyal medya hesaplarında  yer alan tüm sayfalar, yazılı veya sesli içerikler, görseller, videolar, haber içerikleri, tasarımlar ve ayrı olarak belirtilmeyen tüm içerik öğeleri kaynak gösterilerek yahut gösterilmeyerek tamamen ya da kısmen kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz ya da üzerinde değişiklik yapılamaz.  

Sitede bulunan bilgi ve içerikler tavsiye niteliğinde değildir. Hiçbir şart ve koşulda tavsiye olarak kullanılamaz. Bilgilerin doğruluğu, eksiksiz olduğu da ya da zaman içerisinde değişemez olduğu garanti edilmez. Kullanıcı sitede bulunan bilgileri teyit ettirmelidir. BARSidea.com herhangi bir bildirime gerek olmaksızın içerikleri ve bilgileri değiştirme hakkına sahiptir.

Sitedeki bilgilerin, verilerin, içeriklerin ya da köprülerin kullanımından kaynaklı doğabilecek doğrudan ya da dolaylı yoldan zararlardan BARSidea.com sorumlu değildir.

Bağlantı linklerine tıklanarak ya da herhangi bir şekilde Barsidea dışına yönlenen linkler üzerinden doğrudan ya da dolaylı yoldan oluşabilecek maddi veya manevi kayıplardan sitemiz sorumlu değildir. Kullanıcılar tıkladıkları link veya görsellerden dolayı sorumluluğu kendileri üstlenmiştir.

Hiçbir şekilde kasten ya da sehven sitenin kullanılabilir olmasını sağlayan sunucu ya da ağların işletimine müdahale edilemez. Kasıtlı olarak ya da sehven siteye zararlı program, yazılım, kod ya da zararlı herhangi bir materyal gönderilemez.

Sitede yer alan tüm bilgi ve veriler BARSidea.com ya da lisans veren ya da marka sahiplerinindir. İşlenmesi, kopyalanması, iletilmesi, yayılması, dağıtılması, çoğaltılması, kullanılması ya da kalıcı olarak saklanması hukiki ve cezai sorumluluk gerektirir. BARSidea.com ‘un yasalarla korunan tüm hakları saklıdır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

BARSidea.com tıbbi önerilerde bulunmaz, siteyi ziyaret eden kullanıcı sitede yer alan içeriklerin tıbbi öneri olmadığını kabul etmektedir. Bilgilerin hatasız olduğu hiçbir şekilde garanti edilmemektedir. Söz konusu bilgilerin uygulanması halinde BARSidea.com hiçbir sorumluluk kabul etmez ve bir yardım taahhüt etmez.