1. Anasayfa
  2. Genel

Setraf Market Depo Rafları & Ürünleri

Setraf Market Depo Rafları & Ürünleri
0

Market raf sistemleri, mağaza içerisinde düzeni ve alışveriş konusunda önemli avantajlara sahiptir. Doğru bir şekilde tasarlanmış ve uygulanmış olan raf sistemleri müşterin ürünlere kolayca erişmesini sağlar.

Market rafları, ürünleri kategorilere ayırarak ve düzenli bir şekilde sergiler. Tekli seçme özelliği sayesinde ürünler arasında karmaşa yaşanmaz. Raf sistemleri farklı bileşenlerden meydana gelir. Arka paneller, standın daha stabile durmasını sağlar.  Market raf sistemlerinde standart yükseklik genel olarak 225 cm olarak belirlenir. Raf büyüklüğünü belirlemek için farklı kriterler baz alınır. Raf firması isteğe göre üretim gerçekleştiriyor. Bu alanda deneyimli üretim ve montaj ekibi ile entegre market raf sistemleri alanında lider konumda yer alıyor.

Market Rafı Modelleri

Marketlerde ve çeşitli diğer alanlarda kullanılan market raf sistemi, ürünlerin sunumunda ve teşhirinde en iyi desteği verebiliyor. Müşterilerin ürünleri rahatlıkla görebilmesini ve satın alabilmesini sağlayan bu sistemler farklı tasarım detaylarıyla öne çıkmayı başarıyor. Ekonomik fiyat seçenekleri ve uzun vadeli kullanım sağlama imkanı, market raf sistemlerini her yerde tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Raf Sistemleri

Raf sistemleri, piyasada sıklıkla kullanılıyor. Nakliye raflarında kolaylıkla sökülüp monte edilebilir ve yıllar boyunca destek sunar. Market raflarının birçok farklı tasarım modeli yer alıyor. Silinebilir market rafları ise en popüler modellerden bir tanesidir.

Market Raf Sisteminin Alımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Market raf sistemleri, müşterilerin isteklerine göre oluşturulabilir. Seçilen market rafları, müşterinin isteği doğrultusunda showroom alanlarında da kullanılabiliyor. Renk seçenekleri arasından uygun olan renkler tercih edilerek sizde kurumsal bir görünüm elde edebilirsiniz. Ergonomik açıdan fayda sağlamak için marketinize uygun ünite uzunluklarını seçmeye dikkat etmelisiniz.

Market raf sistemleri, çekmecelerin kullanılarak depolama ve saklama işlevi sunar. Market raf ekipmanlarıyla, mağazanızı kullanışlı hale getirebilirsiniz. Bu ürünleri incelemek için hemen üretim firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir